Saki-Hikari R Balance

Saki-Hikari R Balance

Pre profesionálne použitie. Každodenné krmivo k vývoju urastených objemných Koi

  • Obsahuje životaschopné, prirodzene sa vyskytujúce mikroorganizmy (probiotické) nazývané "Hikari-Germ ™" doplňujúce nutričný profil. Očakávajte efektívne využitie živín a požadovaný rast.
  • Očekávejte vynikajúci rast bez ukladania tukov v organizme, vynikajúci lesk vďaka vyváženému, dokonalému zloženiu.
  • Bezkonkurenčná účinnosť krmiva a pôsobenia "Hikari-Germ ™" obmedzuje vytváranie odpadu, zlepšuje bio-akčnú efektívnosť, zlepšuje kvalitu vody a zároveň znižuje potrebu údržby filtra *.
  • Denné Krmivo
  • Plávajúce krmivo
  • Ľahko strávitelné
  • Probiotiká

Ideálne pre

Všetkým šampiónom Koi alebo ryby Koi s potenciálom šampiónov.

Kŕmenie

Saki-Hikari R Balance nie navrhnuté pre použitie keď je teplota vody vyššia ako 18 ° C. Pamätajte si, nižšia teplota vody vyžaduje obmedziť kŕmenie. Nikto nepozná lepšie vaše KOI ako vy! Riaďte sa priloženým návodom a vyvarujte sa prekrmovania a po skončení kŕmenia vždy odstráňte neskonzumované zvyšky krmiva z jezírka.

Nad 18 ° C podávajte Saki-Hikari R Balance dvakrát až štyrikrát denne podľa úrovne aktivity vašich KOI.

Pod 18 ° C podávajte Saki-Hikari R Balance podľa úrovne aktivity vašich KOI.

Pre studenšiu vodu kŕmte pomocou Saki-Hikari R Multi Season, ktoré je ľahšie stráviteľné a je skvelou voľbou pri nižšej teplote vody ako ostatné Saki-Hikari receptury.Aby nedochádzalo k zníženiu účinku "R extraktu" odporúčame Saki-Hikari R Multi Season dávať minimálne v 50% pomere k ostatným krmivám. Používajte len Saki-Hikari diéty spoločne s Saki-Hikari R Multi Season táto kombinácia ponúkne najlepší efekt "R extraktu" a Hikari-Germ probiotických mikroorganizmov.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
min. 40% min. 6.0% max. 3.0% max. 10% max. 15% min. 1.0%

Balenie

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41322 large 15 kg kúpiť

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41313 medium 2 kg kúpiť
41316 medium 15 kg kúpiť

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41310 small 15 kg koupit