Úvod

Svetovo preslávené prémiové krmivá HIKARI® pre najnáročnejších akvaristov!

Technológia

Zariadenia spoločnosti Hikari, využívajú moderné technológie poskytujúce výrobkom mimoriadne vlastnosti, na ktorých je filozofia firmy postavená. Dlhoročné skúsenosti s chovom a odchovom rýb podložené vedeckými podklady, získanými počas intenzívnych výskumov, nám určujú správnu cestu pre budúci vývoj a stále zlepšovanie krmív. Súčasné skúsenosti, nadobudnuté vedomosti a praktické aplikácie miesto marketingových schém alebo nepripravených teórií sú práve dôvodom, prečo je Hikari vedúcou firmou v obore prémiových akváriových krmív.


Výskum

Ako môžete vyrábať prémiové akváriové krmivá pre perfektné zdravie rýb a ich dlhovekosť bez znalostí a porozumenia toho, čo ryby vyžadujú v prírode? Cítime preto, že naša úloha je pokračovať vo výskume prírodného prostredia rýb a vytvárať pre nich tie najlepšie krmivá. Naše výskumy v lokalitách Irian Jaya, jazerá Malawi v Afrike, pohorie v Guiana, v Indickom oceáne, výskumy džungli v juhovýchodnej Ázii a Holly River Ayeyawady nám odhaľujú mnohé tajomstvá z rybieho prostredia, dôvody ich zdravie, vyfarbenie a dlhovekosti.


Výzva

Naša povesť je natoľko silná a tvorivá aktivita tak rôznorodá, že Hikari bolo oslovených agentúrou NASA k vytvoreniu špeciálneho krmiva pre misiu raketoplánu pre experimenty s rybami. Využili sme rovnaké tvorivosti ako u ostatných krmív Hikari, ktoré sme uviedli na trh; naše krmivo pre sumca, Algae Wafers; naše ultra jemné krmivo pre tropické ryby, Micro Pellets; naše revolučné krmivo obohatené živými mikroorganizmami, Saki-Hikari a Cichlid Bio-Gold +.