Saki-Hikari R MULTI SEASON™

Saki-Hikari R MULTI SEASON™

Pre profesionálne použitie. Každodenné krmivo pre šampiónov Koi ponúkajúci vynikajúcu stráviteľnosť, zlepšenie rýchlosti rastu a zvýšenú podporu vyfarbovanie počas chladnejších mesiacov.

  • Obsahuje živé, prirodzene sa vyskytujúce mikroorganizmy (probiotické) nazývané "Hikari-Germ ™", ktoré dopĺňajú nutričný profil. Očakávajte extrémne efektívne využitie živín, požadované prehĺbenie farieb a zvýšenú rýchlosť rastu.
  • Prémiový výber čistých kultivovaných kultúr Spiruliny, pomáha rozvinúť a udržať brilantnú farbu, po ktorej túžite.
  • Zmes lipidov a ďalších nevyhnutných výživných zložiek ponúka rýchly vzostup hmotnosti bez rizika ukladania tukov a formu šampióna .
  • Bezkonkurenčná účinnosť krmiva a pôsobenia "Hikari-Germ ™" obmedzuje vytváranie odpadu, zlepšuje bio-akčnú efektívnosť, zlepšuje kvalitu vody a zároveň znižuje potrebu údržby filtra *.
  • Denné Krmivo
  • Plávajúce krmivo
  • Vyfarbenie
  • Ľahko strávitelné
  • Pre nižšiu teplotu vody
  • Probiotiká

Obj. č.Název produktuHmotnost41409medium2 kgkoupit41410medium5 kgkoupit41412medium15 kgkoupit

Ideálne pre

Všetkým Koi šampiónom alebo rybám Koi s potenciálom šampiónov, počas mimoriadnych znížení teploty vody a kedy sú žiaduce benefity Saki-Hikari®.

Kŕmenie

Saki-Hikari R Multi-Season je navrhnuté pre použitie keď je teplota vody vyššia ako 12 ° C. Pamätajte si, nižšia teplota vody vyžaduje obmedziť kŕmenie. Nikto nepozná lepšie vaše KOI ako vy! Riaďte sa priloženým návodom a vyvarujte sa prekrmovania a po skončení kŕmenia vždy odstráňte neskonzumované zvyšky krmiva z jezírka.

Nad 18 ° C podávajte Saki-Hikari R Multi Season dvakrát až štyrikrát denne podľa úrovne aktivity vašich KOI.

Medzi 12 ° C a 18 ° C podávajte Saki-Hikari R Multi Season až štyrikrát denne podľa úrovne aktivity vašich KOI. Pre dosiahnutie lepších výsledkov sa pokúste kŕmiť počas teplejšej časti dne.

Medzi 5 ° C a 12 ° C starostlivo upravte množstvo krmiva na základe úrovne aktivity vašich KOI a kondíciu jazierka. Je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť, aby nedošlo k predávkovaniu krmiva.

Pod 5 ° C prestaňte kŕmiť vaše KOI.

Aby nedochádzalo k zníženiu účinku "R extraktu" odporúčame Saki-Hikari R Multi Season dávať minimálne v 50% pomere k ostatným krmivám. Používajte len Saki-Hikari diéty spoločne s Saki-Hikari R Multi Season táto kombinácia ponúkne najlepší efekt "R extraktu" a Hikari-Germ probiotických mikroorganizmov.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
min. 37% min. 5.0% max. 2.0% max. 10% max. 15% min. 1.0%

Balenie

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41418 large 15 kg kúpiť

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41409 medium 2 kg kúpiť
41410 medium 5 kg kúpiť
41412 medium 15 kg kúpiť

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41403 small 2 kg koupit