Silkworm Selects

Silkworm Selects

Extrémne stabilný, vysoko koncentrovaná receptúra s húsenicami priadky morušovej pre Koi alebo väčšie tropické ryby pre rýchle prírastky hmotnosti.

  • Maškrta vyrobená z celých kukiel priadky morušovej dodáva excelentné nutričné hodnoty, presne podľa Koi tradície, zabránené oxidácii oproti iným krmivám tohto typu.
  • Obsahuje čisto kultivované kultúry Spiruliny a jadrá pšeničných klíčkov bohatých na vysokú kvalitu výživných látok, vitamínov a minerálov s vysokou stravitelnosťou.
  • Nikdy predtým tu nebolo krmivo z priadky morušovej s tak vysokou úrovňou stráviteľnosti.
  • Bohaté na prírodné lipidy a využiteľné proteíny podporujúce rýchly rast. Také úžasné Koi boli len v našich snoch!
  • Plávajúce krmivo
  • Agresívny rast

Ideálne pre

Koi alebo väčšie tropické ryby ako maškrta alebo vo väčšom množstve v prípade, keď je žiadúce zvýšenie hmotnosti (je potrebné dbať na to, aby nedošlo k nadmernému kŕmeniu z dôvodu zdravotných problémov).

Kŕmenie

V závislosti na teplote vody upravte množstvo krmiva, nikdy nepřekrmujte.

Nad 20 ° C je žiadúci obsah krmiva Silkworm Selects 20% - 40% z celkového množstva podávaného krmiva v kombinácii s ostatnými krmivami Hikari KOI. Túto zmes je možné podávať dvakrát až štyrikrát denne podľa úrovne aktivity vašich KOI. Množstvo krmiva musia ryby skonzumovať do 5 minút.

Pod 20 ° C dôrazne doporučujeme použiť Silkworm Selects ako prilepšenie ku krmivu v množstve 10% z celkového množstva podávaného krmiva v kombinácii s ostatnými krmivami Hikari KOI. Pri nižších teplotách vody odporúčame Hikari Wheat-Germ.

Poznámka: Silkworm Selects obsahuje vyššie množstvo prírodných zložiek, ktoré môžu spôsobiť miernu zmenu farby z jednej výrobnej šarže na druhú. Uisťujeme vás, že vďaka nášmu prísnemu štandardu kvality spĺňa každý balíček naše vynikajúce požiadavky na výživu.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
min. 31% min. 16% max. 3.0% max. 10% max. 9.0% min. 0.3%

Balenie

Obj. č. Název produktu Hmotnost
07642 medium 500 g kúpiť