Hikari CORALIFIC DELITE

Hikari CORALIFIC DELITE

Coralific Delite ™ je revolučná strava, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre koraly a ich jedinečné nutričné ​​potreby a ponúka dva spôsoby kŕmenia; „Targeted Gel Feeding“ priamo do ústneho otvoru koralu alebo „Squirt & Go™ Feeding“, ktoré umožňuje koralovým polypom zachytiť potravu vo vodnom stĺpci, ako sa stravuje v prírode zooplanktónom.

  • Obsahuje potrebné živiny, ktoré inverzne vyžadujú; stopové prvky, proteíny, vitamíny a astaxantín na žiarivé sfarbenie.
  • Fyzikálne vlastnosti podobné plávajúcemu zooplanktónu. Na rozdiel od iných krmív práškového typu sa Coralific Delite™ nerozpustí rýchlo ani nezakalí vašu akváriovú vodu.

 

  • Plávajúce krmivo

Ideálne pre

Mäkké koraly ako sú stromovo sa vetviaci koraly (Litophyton, Nephthea a Capnella), vejáriky filtrujúci rúrnatci (Knopia, Clavularia), laločnice rodu Sarcophyton, Sinularia, gorgonian rodu Pseudopterogorgia, Briareum a iné mäkké koraly s malým ústnym otvorom.

Kŕmenie

Cielené krmenie gélom

Zmiešajte dva diely vody k jednému dielu Coral Delite, aby sa vytvoril gél. Počkajte 3 minúty, dávkujte kvapkadlom v blízkosti koralu, ktorý chcete kŕmiť. Ideálne pre mnoho LPS a sasanky s väčším otvorom pre kŕmenie.

Squirt & Go krmenie

Zmiešajte štyri diely vody k jednému dielu Coral Delite. Vznikne tekutá zmes s nízkou viskozitou so smotanovou textúrou. Použite kvapkadlo a pomaly dávkujte v blízkosti koralu, ktorý má byť kŕmený. Viskozitu zmesi možno upraviť pridaním alebo uberaním dielu vody.

Složení

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorby vitamín vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran , síran manganatý.

 

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

 

Balenie

Obj. č. Hmotnost
25403 35 g koupit