CRESTGEL

Produktové video:

CRESTGEL

Gél pripravený na okamžité kŕmenie

Nie je nutné premiešanie. Táto vysoko aromatická zmes výživných látok je ideálny pre gekony, ktorí používajú svoj jazyk ku zmyslovému vnímaniu a výbere potravy s ovocnou chuťou. Odskrutkujte viečko a vytlačte požadované množstvo krmiva na lyžicu, misku alebo pinzetu. Ak váš domáci maznáčik neprijíma tento CrestGel ™ ľahko, skúste priložiť nástroj s gélom pred ústa. Kŕmte radšej neskôr, pretože gekóny sú najaktívnejšie v noci.

Príjemná chuť

Aj keď prechádzate z iných krmív, vaše plazy rýchlo prijmú CrestGel ™ vďaka štruktúre a skvelej chuti. Laboratórne overená zmes živín. Výživné krmivo z múčnych červov a starostlivo vybraných ovocných ingrediencií, ako je mango. Obsahuje všetky potrebné živiny pre plazy, ktorí konzumujú ovocie a hmyz. Budú žiť dlhý a zdravý život bez straty vápnika alebo iných minerálnych doplnkov. Všetko, čo potrebujú, je už obsiahnuté v krmive. Vytvorený po rozsiahlych pokusoch v laboratóriu Hikari® Aquatic Lab a po úspešnom kŕmení Crested Geckos pomocou CrestGel TM, výhradného krmiva.

Špeciálne navrhnutý obal udržiava kvalitu

Jedinečný obal CrestGel ™ eliminuje parazity a baktérie a nedostatok konzervačných látok znižuje riziko zdravotných ťažkostí.

  • Denné Krmivo
  • Agresívne vyfarbenie

Ideálne pre

Základné a prorastové krmivo pre gekony konzumujúci väčšinou ovocie a hmyz.

Kŕmenie

Nie je vyžadované miešanie

Jednoducho vytlačte z tuby jemný, ochutený gél a môžete kŕmiť.

Zloženie

Mangové pyré, múčne červy, cukor, sójový olej, sójová múčka, xantánová guma, pivovarské sušené kvasnice, celé kukly drveného priadky morušovej, sušené morské riasy, kyselina citrónová, sušené ovocie (jablko, hruška, jahoda, mango, liči, kivi, čučoriedka , brusnica, malina), extrahované morské riasy, cholín chlorid, doplnok vitamínu E, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), Pantotenát vápenatý (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), vitamín A doplnok, tiamín mononitrát ( vitamín B1), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), niacín (vitamín B3), kyselina listová, doplnok vitamínu D3, biotín (vitamín B7), uhličitan vápenatý, monosodná fosforečnan, síran železnatý, síran horečnatý, síran zinočnatý, síran manganatý, síran meďnatý , jodičnan vápenatý

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popel Fosfor
Min. 7% Min. 2% Max. 2% Max. 70% Max. 4% Max. 0,1%

Balenie

Obj. č. Názov produktu Hmotnosť
20611 gel 50 g kúpit