DRAGON DELITE

DRAGON DELITE

Benefity „Hikari-Germ TM“
Toto probioticky vylepšené krmivo podporuje zdravie imunitného a tráviaceho systému, súčasne pomáha znižovať množstvo výkalov.

Vedecky formulované pre úspech
Jedinečne vyvážená formula hmyzích a rastlinných zložiek s presnou hladinou vitamínov a minerálov, najmä vápnika.

Neodolateľná chuť
Plné hmyzích ingrediencií, ako je škrkavka a húsenice priadky morušovej. S japonským horčičným špenátom a jablčnou múčkou. Pre dorast, dospelých bylinožravcov alebo všežravé plazy, ako je agama bradatá. Vyvinuté aj pre vás! Peleta namočená do vody zmäkne a napodobní štruktúru živého krmiva. Toto krmivo sa nelepí plazom na končatiny, ani na vnútornú časť ich klietky, preto je čistenie a údržba klietky veľmi jednoduchá.

Účelný tvar peletiek, kŕmenie
Toto krmivo v tvare disku umožňuje ľahké kŕmenie pomocou pinzety alebo klieští. Textúra umožňuje ľahké priľnutie k jazyku vašej agamy bradatej, čo umožňuje kŕmenie z misky, pokiaľ ju k tomu budete viesť. Pred kŕmením namočte každou peletu na niekoľko minút do čistej čerstvej vody, aby zmäkla. U plazov mladších 8 rokov alebo veľkosti 20 až 40 cm kŕmte takým množstvom, ktoré plazy spotrebujú. Dospelé väčšie ako 40 cm kŕmte raz za 2-3 dni. Ak váš plaz neprijíma Dragon Delite TM, skúste ich premiešať s jednou z našich gélových variantov, ako je DragonGel TM.

  • Denné Krmivo
  • Agresívny rast

Ideálne pre

Probioticky upravené pelety pre plazy loviace hmyz a konzumujúce rastlinné krmivá, rovnako tak pre dospelých agám bradatých.

Kŕmenie

Pred kŕmením nechajte zmäknúť každú peletu namočením na niekoľko minút do čistej čerstvej vody. Pre nedospelých jašterov (20 - 40 cm) poskytnite toľko kŕmenia, koľko zjedia. Dospelé jedince (nad 40 cm) kŕmte raz za dva až tri dni. Pokiaľ Váš jašter nemá predchádzajúce skúsenosti s týmto krmivom a odmieta ho prijímať, doporučujeme primiešať jedno z našich gélových krmív - napr. DragonGel ™.

Zloženie

Múčne červy, sušená jablčná múčka, maniokový škrob, pšeničná múka, sójová múčka, dehydrovaná lucernová múčka, pivovarské sušené kvasnice, celé kukly drveného priadky morušovej, sušená chaluha, špenát z aneseapanské horčice, sušený produkt fermentácie Bacillus subtilis, sušená mrkva, sušená tekvica, sušené paradajka, jedlo Molokhia, cholín chlorid, doplnok vitamínu E, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), Pantotenát vápenatý (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), doplnok vitamínu A, tiamín mononitrát (vitamín B1), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), niacín (vitamín B3), kyselina listová, doplnok vitamínu D3, biotín (vitamín B7), uhličitan vápenatý, fosforečnan sodný, síran železnatý, síran horečnatý, síran zinočnatý, síran manganatý, síran meďnatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
Min. 24% Min. 3% Max. 10% Max. 10% Max. 12% Max. 0.3%

Balenie

Obj. č. Názov produktu Hmotnosť
20621 pelety 200 g kúpit