DRAGONGEL

Produktové video:

DRAGONGEL

Lahodná chuť
Bolo preukázané, že DragonGel ™ priťahuje plazy hneď na prvý pokus.

Pestrý nutričný mix
Výživné krmivo zložené z múčnych červov, priadky morušovej a rastlinných surovín, ako je japonský horčičný špenát. Obsahuje všetky potrebné živiny pre plazy, ktorí konzumujú zeleninu a hmyz. Budú žiť dlhý a zdravý život bez straty vápnika alebo iných minerálnych doplnkov. Všetky potrebné látky sú už obsiahnuté v krmive.

Viacúčelové krmivo
Vynikajúci pre mladšie (od mláďaťa po dorast) všežravé plazy, ako je agama bradatá. Ale može byť tiež použitá ako doplnková strava pre dospelých bylinožravcov.

Výrazně znižuje údržbu a zápach
Exkluzívne krmivo, ktoré pomáha znížiť zápach, najmä v porovnaní so živým kŕmením. Okrem toho sa výkaly nelepia na terárium.

  • Denné Krmivo
  • Agresívny rast

Ideálne pre

Základné a prorastové krmivo pre plazy konzumujúci ovocie a hmyz.

Kŕmenie

Nie je vyžadované miešanie

Odskrutkujte viečko, vytlačte požadované množstvo krmiva v podobe húsenice a odtrhnite ho pomocou kŕmnej pinzety alebo prstov v rukaviciach. Ak váš domáci maznáčik neprijíma tento DragonGel ™ ľahko, skúste priložiť gél pred ústa a pomaly s ním pohybujte tam a späť. Plazy menšie ako 20 cm kŕmte DragonGel ™ každý deň. Dospelým plazom od 20 do 40 cm odporúčame Dragon Delite ™ namočiť vo vode, ktorý takto získa štruktúru podobnú živému krmivu.

Zloženie

Múčne červy, japonský horčicový špenát, otruby, sójová múčka, pivovarské sušené kvasnice, celé kukly drveného priadky morušovej, sušené morské riasy, kyselina citrónová, extrahovaná múčka z morských rias, sušená tekvica, sušené paradajka, listy jutovníku zeleninového, sušená mrkva, cholín chlorid , doplnok vitamínu E, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), Pantotenát vápenatý (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), doplnok vitamínu A, tiamín mononitrát (vitamín B1), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), niacín (vitamín B3), kyselina listová, doplnok vitamínu D3, biotín (vitamín B7), uhličitan vápenatý, fosforečnan sodný, síran železnatý, síran horečnatý, síran zinočnatý, síran manganatý, síran meďnatý, jodičnan vápenatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
Min. 45% Min. 5% Max. 2% Max. 10% Max. 15% Max. 1%

Balenie

Obj. č. Názov produktu Hmotnosť
20616 gel 60 g kúpiť