Mulberific Delite

Mulberific Delite

Vedecky zostavená, probioticky vylepšená peleta pre korytnačky a bylinožravé jašterice, ako sú dospelí jaštery ostnatí alebo leguány.

 • List moruše ponúka vynikajúcu výživu
  List moruše ponúka optimálny zdroj živín pre mnoho bylinožravých plazov, ako je korytnačka. Výrazne tiež zlepšuje chutnosť. Pridaná mulukhiya, japonský horčičný špenát a minimálny obsah obilnín ďalej zlepšujú diétny výkon a chuť.
 • Bohaté
  na vlákninu Široký sortiment rastlinnej a rastlinnej hmoty je ideálnou náhradou divokej trávy.
 • Zlepšuje zadržiavanie vody
  Zlá hydratácia môže spôsobiť problémy s močovými cestami. Peleta Mulberific Delite™ ponúka vynikajúcu absorpciu vody a vysokú retenciu. To v spojení s jedinečnou hubovitou textúrou, ktorá zlepšuje prijateľnosť a tým prirodzený príjem vody počas kŕmenia, robí z tejto diéty ideálnu možnosť hydratácie.
 • Vyvážená výživa a jedinečná štruktúra
  Táto receptúra ​​s nízkym obsahom bielkovín, vysokým obsahom vlákniny a vysokým obsahom vápnika ponúka pomer vápnika a fosforu 5:1, čo je optimálne pre korytnačku. Akonáhle je peleta hydratovaná, ponúka tak nízku hladinu bielkovín ako divoká tráva. Jedinečné zloženie a textúra peliet môže eliminovať zachytávanie potravy na papuli plazov.
 • Bez farbív
  Mulberific Delite™ má vysokú koncentráciu prírodných ingrediencií a vynikajúcu chuť, ktorá priťahuje aj tie najvyberavejšie druhy korytnačiek.
 • Výhoda "Hikari-Germ™"
  Táto probiotická vylepšená receptúra ​​podporuje zdravie imunitného a tráviaceho systému, zatiaľ čo zmes živín pomáha znižovať zápach výkalov.
 • Denné Krmivo

Ideálne pre

Bylinožraví jašteri ako dospelí jašteri ostnatí alebo leguáni.

Kŕmenie

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov namočte pelety pred kŕmením aspoň na 5 minút do čistej čerstvej vody. To umožňuje každej pelete úplne hydratovať a získať preferovanú textúru. Po úplnom namočení sa peleta stane 4x ťažšou. Zatiaľ čo Mulberific Delite™ má byť exkluzívnou potravinou; mnoho bylinožravých korytnačiek má tiež rado divoké trávy alebo zeleninu a lesní obyvatelia majú radi ovocie, z ktorých všetko sa dá kŕmiť, ak je to žiaduce, ale ovplyvní jemne vyladený nutričný profil stravy, čím sa znížia jej prínosy.

Zloženie

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 12% Min. 1% Max. 16% Max. 10% Max. 2%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
20631 220 g kúpiť
20633 650 g kúpiť