Hikari Tropical ALGAE WAFERS

Produktové video:

Hikari Tropical ALGAE WAFERS

Svetová jednotka v predaji pre prísavníkov a ďalšie riasožravé ryby, teraz s ešte vyšším podielom požadovaných rastlinných zložiek.

  • Pripravené s vysokým podielom rastlinných zložiek preferovaných prísavníkmi a aj ostatnými rybkami živiaci sa řasami.
  • Unikátne zloženie bohaté na dôležité živiny podporujúce imunitný systém a zdravie rýb.
  • Jednoduchá cesta k optimálnemu kŕmeniu rýb rôznej veľkosti, ktorí sa nachádzajú na dne nádrže. Výrobný proces zabezpečuje nerozpustnosť krmiva vo vode, dôležité pre sumcov rutinne vyhľadávajúcich krmivo v noci.
  • Neuspokojujte sa s náhradami, vyžadujte originálnu svetovú jednotku "Algae Wafer ™", ktorú všetci "plecos" preferujú!

 

  • Plávajúce krmivo

Ideálne pre

Plecostomus, prísavníci, iné sumce a ostatné riasožravé ryby, vrátane morských bylinožravých rýb.

Kŕmenie

Dávajte rybám také množstvo krmiva, ktoré sú schopné úplne skonzumovať v priebehu dvoch hodín. Niektoré tropické ryby odmietajú nové typy potravy, ak zmeníte ich diétu, avšak nepretržité podávanie zaistí prijímanie krmiva. Algae Wafers (oblátky z rias) je možno drobiť na menšie kúsky, ak je to potrebné pre kŕmenie iných tropických a morských rýb živiacich sa riasami.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
21302 20 g
21307 40 g
21316 82 g
21328 250 g
21366 1 kg