Hikari Tropical CRAB CUISINE

Hikari Tropical CRAB CUISINE

Unikátna kombinácia každodenného krmiva pre väčšinu kôrovcov s pevným pancierom, na ktorý sa môžu znovu spoľahnúť.

  • Obohatené o vápnik podporujúca správny vývoj pevnej škrupiny; poskytuje prirodzenú ochranu pred predátormi a chorobami.
  • Vynikajúce pre sladkovodné alebo morské akváriové kôrovce živiacich sa zdochlinami, zloženie znižuje šancu fyzických útokov na iné akváriové zvieratá.
  • Rýchlo sa potápajúca tyčinka si zachováva svoj tvar a nekalí vodu.
  • Patentovaný výrobný proces pomáha vyrábať túto veľmi pevnú tyčinku, ktorá je odolná proti vlhkosti a je ideálny pre kraba pustovníka.
  • Klesajúce krmivo

Ideálne pre

Kôrovce žijúci v sladkovodnom i morskom akváriu, najmä pre kraby pustovníkmi, raky, krevety, homáre a pulke.

Kŕmenie

Všetky tvory žijúci pod vodou kŕmime s ohľadom na ich veľkosť 1-4 mini kúsky 2krát denne. Vyhnite sa prekrmovaniu, ktoré môže byť príčinou problémov s kvalitou vody. Krab pustovník nemá pravidelnú stravovacie rutinu, často sa snažia jesť vo variabilných intervaloch v dĺžke od dní do dvoch týždňov. Pre najlepšie výsledky sa kŕmia Hikari Tropical Crab Cuisine na čistej plytčine raz týždenne. Po 24 hodinách odstráňte všetku nezkrmenou potravu. Kŕmte množstvom zodpovedajúcemu do 2 gramov krmiva pre každého kraba pustovníka na kŕmnu periódu.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
27309 50 g