Hikari Tropical FIRST BITES

Hikari Tropical FIRST BITES

Poskytuje exaktne vyvážené zloženie pre čerstvo vyliahnutý plôdik v prvých vývojových štádiách života.

  • Prémiový výber rybej múčky obsahujúce bielkoviny a aminokyseliny podporujúce rýchly rast bez diétnych deformácií a deficitov.
  • Obsah vitamínov a minerálov napomáha a podporuje správny vývoj orgánov, lariev poskytuje perfektnú rozvoj imunity a zdravia.
  • Plávajúce pelety zostávajú vo vodnom stĺpci a preto ich plôdik ľahko nájde. Sú podporované správne kŕmne návyky, krmivo má vysoký koeficient stráviteľnosti, je aktívne redukované množstvo odpadu.
  • Pomali klesajúce

Ideálne pre

Všetky druhy sladkovodného a morského plôdika (novo narodených rýb).

Kŕmenie

  • Pre dosiahnutie optimálneho výsledku kŕmte denne tak často, ako je to možné, ale množstvom potravy, ktoré Vaše ryby stačia skonzumovať v priebehu 2-3 minut.
  • Pre kŕmenia na dne sa pohybujúceho poteru navlhčite Hikari First Bites v akváriovej vode vopred. Takto sa potopí oveľa rýchlejšie a umožní poteru rýchly prístup ku krmení.
  • Živorodky môžu konzumovať Hikari First Bites ihneď po narodení. Kŕmiť začnite ešte pred tým, než je úplne vstrebaný ich žĺtkový vačok.
  • Dbajte aby nedochádzalo k prekrmovaniu. Nadbytok krmiva by mohol spôsobiť problémy s kvalitou vody, ktorá je pre plôdik veľmi dôležitá.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
20095 10 g