Hikari Tropical FOOD STICKS™

Produktové video:

Hikari Tropical FOOD STICKS™

Rýchlo bobtnajúce, ľahko stráviteľné krmivo pre vrcholové mäsožravé ryby, plne nahrádzajúci živé krmivo

  • Dokonalá, unikátna kombinácia perfektne vyvážených bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov, minerálov a aminokyselín je optimálne každodenné krmivo pre menšie mäsožravé ryby berúce krmivo z hladiny.
  • Výživa bez nežiadúcich parazitov a baktérií, inak bežných u väčšiny podávaných živých krmív z prírody.
  • Vysoký podiel karotenoidov pôsobí na tvorbu briliantných farieb, ktoré nie sú bežné u mäsožravých rýb chovaných v akváriu z dôvodu nedostatku prírodného slnečného svetla.
  • Zahrnutím kľúčových zložiek vyrábame krmivo s unikátnou štruktúrou; väčšina mäsožravých rýb je po ňom tak dychtivá, že ho po dotyku s hladinou okamžite pohltí.
  • Plávajúce krmivo

Ideálne pre

Všetky typy veľkých, mäsožravých rýb, vrátane druhov Arowana, ostnoploutvých, cichlíd i morských druhov.

Dávajte rybám dvakrát až trikrát denne také množstvo krmiva, ktoré sú schopné skonzumovať v priebehu niekoľko málo minút. Dbajte na to, aby sa ryby neprekrmovali. Tropické ryby často odmietajú krmivo, keď zmeníte ich diétu, avšak s pokračovaním dávkovania si zvyknú a začnú potravu prijímať.

Zloženie

Biela rybia múčka, garnátová múčka, pšeničná múka, kukurica, alfa-škrob, ryžové otruby, sušené pivovarské kvasnice, vitamín A, vitamín D, vitamín E, mononitrát tiamínu (zdroj vitamínu B), riboflavín, L-askorbyl-2-polyfosfát ( stabilizovaný vitamín C), cholín chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan horečnatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vlákniny Vlhkosť Popol
Min. 40% Min. 4% Max. 3% Max. 10% Max. 12%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
57 g
21729 250 g
21766 1 kg