Hikari Tropical SINKING CARNIVORE PELLETS

Produktové video:

Hikari Tropical SINKING CARNIVORE PELLETS

Krmivo bohaté na proteíny, vysoko výživné pre menšie mäsožravé ryby, poskytuje super výhody v porovnaní s živými krmivami.

  • Dokonalá, unikátna kombinácia perfektne vyvážených bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov, minerálov a aminokyselín je optimálny každodenné krmivo pre menšie mäsožravé ryby.
  • Výživa bez nežiadúcich parazitov a baktérií, inak bežných u väčšiny podávaných živých krmív z prírody.
  • Vysoký podiel karotenoidov pôsobí na tvorbu brilantných farieb, ktoré nie sú bežné u mäsožravých rýb chovaných v akváriu z dôvodu nedostatku prírodného slnečného svetla.
  • Zahrnutím kľúčových zložiek vyrábame krmivo s unikátnou štruktúrou; väčšina menších mäsožravých rybiek je po ňom dychtivá, okamžite ho pohltí aj keď rýchlo klesá.
  • Klesajúce krmivo

Ideálne pre

Väčšinu menších mäsožravých rýb, ktoré sa nekŕmi z hladiny, ako napr. Sumce, žraloky, raje, polypterus (bichirs) a úhory.

Kŕmenie

Dávajte rybám dvakrát až trikrát denne také množstvo krmiva, ktoré sú schopné skonzumovať v priebehu niekoľko málo minút. Dbajte na to, aby sa ryby neprekrmovali. Mäsožravé ryby môžu odmietať nový typ krmiva, keď meníte rôzne druhy krmív, avšak pri pokračujúcom dávkovaní si zvyknú a začnú ho prijímať.

Zloženie

Biela rybia múčka, garnátová múčka, múčka z alfa-alfa, pšeničná múka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, L-lyzín, DL-metionín, rybí olej, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K, mononitrát tiamínu, riboflavín, niacín, pantoténová kyselina, pyridoxín, vitamín B12, biotín, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), cholín chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan horečnatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol
Min. 47% Min. 5% Max. 3% Max. 10% Max. 17%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
21915 74 g
21966 1 kg