Hikari Tropical VibraBites® Baby

Produktové video:

Hikari Tropical VibraBites® Baby

Hikari Vibra Bites - Baby sú ideálnym denným zdrojom potravy pre menšie ryby a mláďatá. Tieto jedinečné, pomaly sa potápajúce tyčinky sú vytvorené tak, aby vyzerali a pôsobili ako živí krvaví červy, ľahko sa pohybujú vo vodných prúdoch a podporujú prirodzené správanie pri kŕmení. Vedecky namiešaná receptúra ​​navyše obsahuje prísady zvýrazňujúce farbu na vytvorenie krásnych, okúzľujúcich farieb a tiež vysoko kvalitné živiny na posilnenie celkovej imunity a explozívny rast.

Neuveriteľný efekt zvýrazňujúci farby

Starostlivo vybrané ingrediencie zvýrazňujúce farbu a vedecky namiešaná zmes živín pomáhajú rýchlo získať žiarivé farby vašich rýb!

Tyčinka ako červ

Vyvinuli sme unikátnu tyčinku, ktorá sa ľahko pohybuje s prúdom a pritom sa pomaly a náhodne pohybuje vodným stĺpcom ako živá potrava.

Úplne bezpečná alternatíva živej stravy

HIKARI® TROPICAL VIBRA BITES® BABY bol vyvinutý tak, aby mal tvar a vzhľad živého krvavého červa, niečo, čo väčšina menších tropických rýb miluje. Jedinečne vyvážené zloženie ponúka výživu, ktorú živé červy jednoducho nezaobídu, bez rizika parazitov alebo baktérií.

Jedinečné ingrediencie ponúkajú vynikajúcu chuť

Vďaka zahrnutiu múčnych červov a ďalších starostlivo vybraných a chutných ingrediencií je táto ponuka lahodnou ponukou väčšiny menších tropických rýb, ktoré čas od času okamžite zaútočia.*

*Výsledky rozsiahlych kŕmnych skúšok v Hikari® Aquatic Lab v Japonsku.

  • Denné Krmivo
  • Plávajúce krmivo
  • Vyfarbenie

Ideálne pre

Betty, Guppies, Tetra, Gourami a ďalšie menšie tropické ryby.

Kŕmenie

Podávajte malé množstvo peliet dvakrát až trikrát denne. Je potrebné dbať na to, aby nedošlo k prekrmovaniu a po období kŕmenia vždy odstrániť nezjedenú potravu, aby sa predišlo zdravotným problémom s kvalitou vody.

Zloženie

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkosť Popol Fosfor
min. 46% min. 7% max. 5% max. 10% max. 13% min. 1%

 

Balenie

Obj. č. Hmotnost
22200 5 g koupit
22205 37 g koupit
22265 1 kg koupit