Hikari Tropical VibraBites® XL

Produktové video:

Hikari Tropical VibraBites® XL

Ideálne denné vedecky zostavené vyfarbujúce krmivo v tvare XL tyčiniek pre väčšie druhy rýb, ktoré preferujú živé krmivo, ako sú napríklad zástupcovia čeľade dúhovkovité, sumcovité, cichlidovité, a iné.

Neuveriteľný efekt zvýrazňujúci farby

Starostlivo vybrané ingrediencie zvýrazňujúce farbu a vedecky namiešaná zmes živín pomáhajú rýchlo získať žiarivé farby vašich rýb!

Tyčinka ako červ

Vyvinuli sme unikátnu tyčinku, ktorá sa ľahko pohybuje s prúdom a pritom sa pomaly a náhodne pohybuje vodným stĺpcom ako živá potrava.

Úplne bezpečná alternatíva živej stravy

HIKARI® TROPICAL VIBRA BITES® XL bol vyvinutý tak, aby mal tvar a vzhľad živého krvavého červa, niečo, čo väčšina väčších tropických rýb miluje. Jedinečne vyvážené zloženie ponúka výživu, ktorú živé červy jednoducho nezaobídu, bez rizika parazitov alebo baktérií.

Jedinečné ingrediencie ponúkajú vynikajúcu chuť

Vďaka zahrnutiu múčnych červov a ďalších starostlivo vybraných a chutných ingrediencií je táto ponuka lahodnou ponukou väčšiny väčších tropických rýb, ktoré čas od času okamžite zaútočia.*

*Výsledky rozsiahlych kŕmnych skúšok v Hikari® Aquatic Lab v Japonsku.

  • Denné Krmivo
  • Vyfarbenie
  • Plávajúce klesajúce

Ideálne pre

Pro ty, kteří preferují živou potravu. Cichlidy, Čichavce, Duhovky, Péřovce, Terčovce a další střední a větší tropické ryby.

Kŕmenie

Podávajte malé množstvo peliet dvakrát až trikrát denne. Je potrebné dbať na to, aby nedošlo k prekrmovaniu a po období kŕmenia vždy odstrániť nezjedenú potravu, aby sa predišlo zdravotným problémom s kvalitou vody.

Zloženie

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkosť Popol Fosfor
min. 46% min. 7% max. 5% max. 10% max. 13% min. 1%

 

Balenie

Obj. č. Hmotnost
22221 125 g koupit
22238 415 g koupit