Hikari Lionhead

Hikari Lionhead

Klesajúce pelety, aplikácie biotechnológie umožnila ponúknuť super vyfarbenie a perfektne profilovanú výživu v potrebnej forme

  • Vedecky formulované zloženie s mixom zahŕňajúcim vysokú hladinu nevyhnutných aminokyselín pomohlo ponúknuť perfektnú rast a typický vývoj hlavy, ktorý nie je možný bez kŕmenia živým krmivem.
  • Vďaka biotechnológii môžeme nastaviť aktívny rozvoj vyfarbenia, ktorá je normálne nemožná pri deficite UV v bežných akváriách.
  • Klesajúce pelety vyvinuté tak , aby nekalili a nefarbili vodu. *
  • Denné Krmivo
  • Agresívne vyfarbenie
  • Agresívny rast
  • Klesajúce krmivo

Ideálne pre

Všetky druhy prvotriednych závojnatek, najmä pre typy Oranda, Lionhead, Azumanishiki a Ranch.

Kŕmenie

Zlaté ryby chované v interiéri pri teplote vody 10 ° C a vyššie kŕmte 2 - 4 krát denne. Zlaté rybky pestované v exteriéri sa kŕmia podľa ročnej doby. Na jar a na jeseň sa kŕmia raz denne a to počas najteplejšej časti dňa. V lete sa kŕmia ľubovoľne za denného svetla; ryby majú v lete najväčšiu chuť na kŕmenie. V zime kŕmte Hikari Wheat-Germ mini Pellet, ktoré sú lepšie stráviteľné a ľahko sa asimilujú v tomto ročnom období, kedy sa tráviaci cyklus Vašich zlatých rybiek spomaľuje. Nedávajte rybám viac krmiva, než stačia skonzumovať v priebehu niekoľkých minút kŕmenia. Po dobe kŕmenia odstráňte všetko neskonzumované krmivo, aby ste predišli prekrmovaniu.

Zloženie

Garnátová múčka, biela rybia múčka, sušené pivovarské droždie, pšeničná múka, sójová múčka, múčka z pšeničných klíčkov, karotén, proteáza, mononitrát tiamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, vitamín A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), vitamín B12, biotín, pantothenát vápenatý, cholín chlorid, vitamín D3, kyselina listová, bisulfitová zlúčenina menadionu (zdroj vitamínu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinočnatý, síran mangánatý, chlorid železnatý, síran meďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý , síran manganatý.

Celkové bielkoviny Celkové tuky Celková vláknina Vlhkosť Popol Fosfor
min. 46% min. 6% max. 5% max. 10% max. 15% min. 1.2%

Balenie

Obj. č. Hmotnosť
05220 100 g
05234 350 g